Атестація педагогічних працівників 2022-2023 н.р.

Дата: 05.04.2023 14:53

Закінчилася гаряча атестаційна пора 2022-2023 н.р. Атестація - важливий рубіж у професійній діяльності педагога, це підсумок професійної майстерності вчителя, демонстрація найкращих професійних умінь, це новий етап на шляху до підняття учительського авторитету серед колег та учнів, змога проявити свої здібності. Цього року, атестацію успішно пройшли 31 педагогічний працівник закладів освіти Новокалинівської ТГ.

05.04.2023 року атестаційною комісією ІІ рівня на чолі з її головою Аллою Ковталюк розглянуто матеріали діяльності за міжатестаційний період 19 педагогічних працівників.

Присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» 3 педагогічним працівникам.

Відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» - 15 педагогів.

Відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель» - 5 педагогічних працівників.

Вітаємо колег із успішним проходженням атестації! Бажаємо творчих здобутків у подальшій професійній діяльності та мирного неба.