Визначено переможця на заміщення вакантної посади директора Новокалинівського НВК

Дата: 03.08.2017 14:59

2 серпня 2017 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Новокалинівського НВК. У конкурсі взяли участь троє претендентів, які представили проекти перспективних планів розвитку навчального закладу та проходили співбесіду. Кожен з кандидатів окреслив своє бачення функціонування Новокалинівського НВК на тривалий період та запропонував шляхи вирішення наявних проблем у сфері організації навчально-виховного процесу, створення умов для розвитку дітей та фахового зростання педагогів, матеріально-технічного забезпечення, співпраці з батьками та громадськістю. Переможцем визнано Бобак Оксану Богданівну.