Небезпечна субкультура "Редан"

Дата: 01.03.2023 15:00

Останніми днями суспільство сколихнула інформація про субкультуру так званих «реданів».

В Україні з’являється нова небезпечна субкультура: молоді люди, одягнені в чорне, організовують масові бійки в публічних місцях. Відомо, що це явище прийшло до нас з росії. Представники субкультури називають себе неформалами. Угруповання складається з прихильників аніме. Молоді люди носять футболки із зображенням павуків і цифру 4. Зокрема, прихильників ПВК "Редан" помітили у Львові.

Щоб унеможливити пропагування і поширення даного руху, у закладах освіти Новокалинівської міської ради педагогами проведено виховні заходи з учнями 5-11 кл.. При цьому роз’яснюють, що за такі дії передбачено як адміністративну (для батьків неповнолітніх), так і кримінальну відповідальність, яка наступає з 14 років.

У цій ситуації зараз головна порада батькам - більше цікавитися, де їх діти перебувають, з ким спілкуються і чим цікавляться в Інтернеті.