Виховний захід "Не буває народу без історії, а історію творять люди"

Дата: 13.10.2021 15:04

14 жовтня християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва та Захисника Вітчизни. У переддень свята, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в сучасної молоді у Гординянській СЗШ I-II ст. педагогом-організатором Ганною Белей проведено виховний захід «Не буває народу без історії, а історію творять люди». Учні 5-9 класів взяли участь у козацьких забавах, де вправно демонстрували свої знання та вміння, активно змагалися між собою на фізичну витривалість та обізнаність з історією українського козацтва. В кінці заходу школярі отримали грамоти та медалі. Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу та пишатися тим, що ми українці.