Завершення тижня математики та інформатики

Дата: 19.03.2021 15:09

На завершення тижня математики та інформатики учні 5-11 класів відзняли флешмоб, де висловили свої думки про науку математику, про необхідність її вивчення. А головне, діти показали, що усвідомлюють значення математики у нашому житті.  Класними кеівниками Оксаною Яцімірською  та Тетяною Совінською  було проведено виховну годину "Безпека в Інтернеті". Метою уроку було: ознайомити учнів з позитивним та негативним впливом Інтернету на людину; дати можливість учням самостійно прийняти ту позицію, до якої вони схиляються, розвивати навички роботи в групах, вміння висловлювати свою точку зору логічно і конкретно, виховувати інтерес до даної теми; сприяти розвитку пізнавального інтересу; підвищенню творчої активності; розвитку вміння логічно викладати думки, вихованню шанобливого ставлення до чужої думки; культурному та інтелектуальному розвитку учнів. Сьогодні вчителем інформатики Наталіє. Єрменчук  та  учнями 7-8  класів було проведено Урок -квест "Тест Білборда та кохання в Інтернеті”  Протягом 45 хвилин учні шукали зашифровані  послання, частини пазлу, з якого повинні були скласти закодоване слово та QR-код за яким переглянули відео про кібергрумінг. Мета квесту – ознайомити учнів з небезпеками, що можуть трапитись під час спілкування в Інтернеті, сформувати навички безпечного спілкування, дати поради про необхідні дії у разі підозри чи виникненні онлайн грумінгу.