Ой, Андрію, я про долю мрію!

Дата: 14.12.2018 15:15

2 грудня 2018 року в Корналовицькому НВК відбулися вечорниці напередодні великого, веселого зимового свята, яке організували представники учнівського самоврядування школи разом із педагогом-організатором Огар Г.Л. Учитель музичного мистецтва Бойко А.Р. допоміг урізноманітнити захід українськими піснями. Це було свято народної мудрості та української пісні, бо які ж вечорниці без неї - милої, веселої, дорогої нам з дитинства - фольклорної пісні.

Усі учасники отримали незабутні враження, відчули себе причетними до того дійства, яке з давніх-давен відбувається в селах нашої славної України.

Під кінець свята господиня та її куми пригощали присутніх смачними варениками та пиріжками. Протягом заходу панувала святкова, піднесена атмосфера.

Оформлено виставку вишивок під назвою "Розгортаю життя, як сувій полотна".