Обстеження закладів освіти Новокалинівської ОТГ

На виконання вимог постанови Головного санітарного лікаря України від 22.08.2020 №50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку з поширенням корона вірусної хвороби, Протоколу №33 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  від 14.08.2020р., Постанови КМУ ВІД 22.07.2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням корона вірусної хвороби спричинений корона вірусом» було проведено комісійне обстеження закладів освіти Новокалинівської ОТГ працівниками Самбірського районного управління ГУДПСС у Львівській обасті, а саме: Романом Мельником та Оксаною Меєрзон. Усі освітні заклади продемонстрували належне виконання вимог постанови та підтримання комфортних умов для навчання.