Зустріч з поліцією у Дублянському ЗЗСО

Дата: 09.12.2021 15:19

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки. Цього тижня до учнів Дублянського ЗЗСО І-ІІІ ст..завітали інспекторка ювенальної превенції ВП Самбірського РВП ГУ Національної поліції у Львівській області, старший лейтенант поліції Мар’яна Цимбовська, ПОП СВГ ВП Самбірського РВП ГУ НП у Львівській області ,старший лейтинант поліції Андрій Васьків та ДОП ВР Самбірського РВП ГУ НП ,старший лейтинант Володимир Максимовський.

Під час зустрічі Мар’яна Романівна ознайомила учнів 5-11 класів з видами правопорушень, які часто зустрічаються у шкільному середовищі та видами насильства. Звернула увагу на види відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення.