Слава тим, хто врятував світ!

Дата: 17.12.2018 15:30

14 грудня Україна вшановує День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Бібліотекар Буньо Т. В. провела бібліотечний урок на тему: «Слава тим, хто врятував світ», метою якого було усвідомити учнями, що з Чорнобилем ми пов’язані навіки. Чорнобиль – наш довічний біль, горе і страждання. Ліквідатори у 1986 році у надзвичайно складній екстремальній обстановці діяли мужньо, професійно, не шкодуючи свого життя і здоров’я виконали свій службовий і громадянський обов’язок. Довічна їм шана і слава. На жаль, сьогодні серед нас немає багатьох побратимів, які виявили героїзм, пожертвували собою. Всі ми, хто живе сьогодні, за це щиро вдячні. Наші діти, внуки будуть пам’ятати подвиг героїв Чорнобиля, бачити подвиг героїв АТО і будуть готові на свої подвиги.