Дата: 08.11.2021 15:33

9 листопада ми відзначаємо велике свято - День української писемності та мови. В Пинянському ЗЗСО l-llст. була проведена виховна година, присвячена цій даті. Класний керівник 8 класу Наталія Спринська провела з учнями бесіду про значущість і різнобарвність української мови. Головною метою було показати всю красу і велич рідної мови. Учні взяли активну участь в інтерактивній вікторині "Знавці української мови та писемності". Діти були поділені на дві команди -"Мовознавці" і "Козаки". Вони мали змогу обирати різні категорії: анаграми, прислів'я, загадки, мовні шаради, дешифрування, ребуси, мовне асорті, фразеологізми. Учні зосереджено виконували завдання, демонструючи рівень знань з української мови. Всі разом дійшли висновку, що мова - це невичерпна духовна скарбниця, до якої народ невичерпно докладає свій досвід, розум і почуття.