«Школа в коробці»

Дата: 06.04.2023 15:33

Заклади загальної середньої освіти Новокалинівської територіальної громади отримали набори «Школа в коробці» та контейнери для води від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

«Школа в коробці» містить довідник для вчителя із вправами та завданнями. Приладдя буде використовуватися у щоденному навчальному процесі. Також це зручний інструмент для залучення дітей до освітнього процесу під час перебування в укритті.

До набору входять: канцелярські набори (зошити, ручки, маркери, кольорові олівці, кольоровий папір, ножиці, лінійки); крейда та допоміжне приладдя для дошки; спеціальна фарба, яка перетворює будь-яку поверхню на дошку для крейди; роздатковий матеріал та приладдя для вчителя (таблиці, абетки, карти).