Відбувся турнір з пляжного волейболу серед дівчат приурочений Дню Державного Прапора України

23 серпня 2017 року в Новому Калинові з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України відбувся турнір з пляжного волейболу серед дівчат.

Змагалися за першість дев’ять команд із Самбора, Мостиськ та Нового Калинова.

За результатами змагань перше, друге та третє місця вибороли спортсменки із Нового Калинова. Нагородження проводили: провідний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Ванівська Г.В. та тренер Канюк В.С. Переможці були нагороджені кубками, грамотами та медалями.

Вітаємо наших молодих пляжників (Попик Оксана та Піць Роксолана - І місце, Губін Аліна та Нинич Вікторія - ІІ місце, Тюбай Анастасія та Михаць Вікторія - ІІІ місце), котрі продемонстрували надзусилля, волю до перемоги та ПЕРЕМОГЛИ!!!. Ура.