155-річний ювілей Михайла Коцюбинського

Дата: 19.09.2019 15:45

17 вересня 2019 року  Україна відзначала 155-річний ювілей Михайла Коцюбинського,одного з найвидатніших українських письменників кінця ХІХ – початку ХХ століття. Швидкоплинний час усе віддаляє нас від нього, стирає прикметні риси та неповторні деталі портрета цього талановитого митця, у творчому світі якого панує сонце. Недарма його називають Великим Сонцепоклонником 17 вересня 2019р. його сонце щедро сіяло свої промені у Гординянській СЗШ. З нагоди ювілейної  дати вчитель Чулик М.С. у творчій співпраці з учнями 8 класу у формі усного журналу, перегорнувши сторінки життя та творчості,  віддали шану видатному українському  письменникові, громадському діячеві, етнографові і просто хорошій людині М.Коцюбинському. Не лише за його палку любов до сонця, але й за невмирущу віру у перемогу добра над злом, темряви над світлом, що стали основними мотивами творчості митця.

Михайло Коцюбинський залишився в українській літературі неперевершеним майстром слова. Може, саме тому варто, як до цілющого джерела, припасти до сторінок Великого Сонцелюба ,гарячого патріота, який любив свій край і народ над усе і  віддав йому  усі свої сили, усі свої знання, увесь свій талант. Оглядаючи його творчу спадщину із часової відстані, приходимо до висновку, що вона не втратила своєї актуальності, бо належить вічності…