Серпнева конференція

Дата: 30.08.2017 15:45

30 серпня 2017 року відбулась щорічна серпнева конференція. У її роботі взяли участь начальник відділу освіти, молоді та спорту, працівники відділу та керівники навчальних закладів.

Алла Василівна розпочала свій виступ із привітання з новим навчальним роком та побажала досягти ще кращих результатів у їхній нелегкій роботі – прищепляти любов до знань та сіяти в душі прекрасне й вічне, наголосила, що міська рада намагається і буде створювати комфортні умови для роботи учителя, а учитель повинен створити всі умови для навчання і виховання учнів.

У своїй відеодоповіді вона окреслила підсумки розвитку освіти у 2016-2017 навчальному році та розповіла про завдання на наступний 2017-2018 навчальний рік. Акцентувала увагу присутніх на завдання, які ставить перед нами реформування освіти в рамках становлення Нової української школи.