Стоп булінгу

Дата: 26.10.2018 15:58

18 жовтня 2018року з візитом у Новокалинівський НВК перебувала начальник відділу запобігання дитячої безпритульності, бездоглядності та профілактики правопорушень серед дітей служби у справах дітей Наталія Білас. З метою проведення профілактичної, інформаційно-просвітницької роботи проведено бесіду серед учнів 10-их класів на тему «Стоп булінгу». Учням наголошено на обов’язках, яких повинні дотримуватися діти та учні, про відповідальність, яка наступає у разі не виконання своїх обов’язків учнями: пропуски уроків без поважних причин, жорстоке поводження, паління та вживання спиртних та слабоалкогольних напоїв у громадських місцях, крадіжки, перебування в нічний час поза межами дому без супроводу дорослих. Також учні переглянули декілька соціальних відеороликів із протидії торгівлі людьми: "Життя на продаж", "Людина не товар"