A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та cпорту Новокалинівської міської ради

Вшанування Дня пам'яті захисників України

Дата: 27.09.2019 15:59
Кількість переглядів: 14

  Патріотизм – одне з найглибших людських почуттів, закріплених віками і тисячоліттями, що поєднує в собі любов до своєї Вітчизни, рідної землі, шанобливе ставлення до свого народу, своїх батьків, бажання їх збереження та готовність до їхнього захисту.

З нагоди вшанування Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України 23,26 вересня 2019р. у Гординянській СЗШ І – ІІ ст. проведено ряд заходів,а саме:

- інформаційна година на тему «Вони загинули у боротьбі за Україну»(вчитель історії Білинський Т.Т);

- урок мужності «Героїв стежина – від батька до сина», на якому учасники заходу згадували про випробування, які випали на долю українського народу, вшановували подвиг тих, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю та всіх, хто несе військову службу в зоні АТО.

Низько схиляючись перед подвигом українців на завершення уроку було проведено акцію «Запалимо свічку пам’яті» та вшановано загиблих хвилиною мовчання (педагог – організатор Кос Н.М.);

-оформлено книжкову виставку «Невмираючий дух героїв і сьогодні витає над Україною» (бібіліотекар Янківська І.К.)« повернутися

Вхід для адміністратора