Flowers4school

Дата: 29.12.2022 16:02

Учні закладів освіти Новокалинівської ТГ (Новокалинівський ліцей, Дублянська,  Пинянська гімназії взяли участь у благодійному освітньому проекті #Flowers4school,  який спрямований на озеленення українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України.
Головна місія проєкту - це познайомити дітей зі світом квітів за допомогою їх участі у висадці цибулин для своєї школи. Нідерландські благодійники вірять, що висадка їхніх цибулин біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей, і покаже їм, що садівництво - це весела справа, яка розвиває в них любов до землі нашої Батьківщини.

Навесні учні  зможуть на власні очі побачити, як пагони з’являються з квіткових цибулин і дають дивовижно красиві квіти.
Віримо, що з приходом весни квіти будуть радувати наші серця! Україна розквітне та здобуде омріяну ПЕРЕМОГУ!