Відділ освіти, молоді та cпорту Новокалинівської міської ради

«Аукціон методичних ідей»

15 січня 2019 року  на базі Новокалинівського опорного закладу вчителі початкових класів Новокалинівської ОТГ демонстрували «Аукціон методичних ідей» Інтерактивні форми організації навчальної діяльності молодших школярів на уроках :

Математики - технологія квестів (Шимко Г. В.- вчитель Новокалинівського ОЗ)

Літературного читання -технологія «кольорові капелюхи»(6 капелюхів мислення Едварда Де Боно) (Фурдин Е. Й – вчитель Гординянської СЗШ І-ІІ ст.)

Гра по-новому – навчання по-іншому з LEGO. Практикум. Метод компетентнісного навчання «Шість цеглинок». (Хома І. М. вчитель Новокалинівського ОЗ)

Інтеграція у навчанні молодших школярів математики. «Щоденні 3»- доповідь презентувала голова методичного об’єднання Проць В. І.

Протягом робочих моментів початківці подолали довгий шлях подорожі «Математичної країни» із Галиною Василівною, швидке і якісне виконання певних завдань метою досягнення кінцевої цілі, у результаті чого команда отримала приз.

А також з Емілією Осипівною учасники довели, що розумова праця не є нудною та абстрактною. “Шість капелюхів” дозволяють зробити її яскравим і захопливим засобом керування своїм мисленням. Це ми спостерігали протягом майстер-класу.

Як зробити урок не просто змістовним, а насправді цікавим для дітей? Це одне з ключових запитань, яке ставить собі кожен вчитель. Відповідь – перетворити урок на захопливу гру! Цього нас вчила Ірина Михайлівна за допомогою LEGO «Шість цеглинок»

 « повернутися до списку новин