День дошкілля у Новокалинівській ОТГ

Дата: 02.10.2019 16:14

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Дуже відповідально ставляться до цієї місії і вихователі Новокалинівського ОТГ, які підготували гарне свято присвячене Дню дошкілля. Урочистий захід  у дошкільній групі "Веселка" с. Калинів відбувся під керівництвом Вікторії Кульчицької та Марії Процик, а  у с. Корналовичі, у дошкільних групах "Калинка" та "Казка" свято готували Оксана Юзьвяк та Марічка Чума.  Любов’ю та щирими усмішками були сповнені вітання від маленьких вихованців. Виступи дітей не залишили байдужим нікого в залі, де панувала радісна атмосфера.

Привітати вихователів з їхнім професійним святом також завітали очільник Новокалинівського ОТГ Богдан Юзвяк та начальник відділу освіти, молоді та спорту Алла Ковталюк. Побажавши працівникам успіхів та наснаги у всьому, міський голова подарував діточкам гостинці і подарунок та наголосив, що головне в дошкіллі – це любов, а її багато не буває.

Всі, хто завітали на свято, отримали безліч позитивних емоцій.