Загальношкільні батьківські збори

Дата: 26.10.2018 16:21

Зустрічі з батьками завжди є відповідальними та необхідними для правильної побудови навчально-виховного процесу і в класі, і в школі.

25 жовтня 2018 р. в Корналовицькому НВК відбулися загальношкільні батьківські збори. Відповідно до порядку денного батьки та педагоги заслухали виступ директора школи Ковальчук Г.В. про організацію навчально-виховного процесу в школі у 2018-2019 н.р.. Обговорено найважливіші питання щодо відвідування, харчування, навчального та виховного процесу. Сілецька М.І., сестра медична, зупинилася на попередженні інфекційних захворювань дітей та дорослих. Турлай І.П., практичний психолог, провела бесіду на тему: «Труднощі дітей у навчанні. Допомога батьків». Студент О.Д., ЗДНВР, дала батькам рекомендації щодо запобігання дитячого травматизму, попередження правопорушень.

Ковальчук Г.В., директор школи, підсумувала вищесказане та висловила надію на подальшу співпрацю з батьками.