Методичне засідання вчителів історії, географії та мистецтва

Методичне засідання вчителів історії, географії та мистецтва розглянули проблему «Реалізація проектних технологій при вивченні історії».

Проектна технологія складна для представлення в рамках короткого майстер-класу, але вона може інтегрувати в собі різноманітні сучасні технології, методи та прийоми навчання на уроках історії та у позакласній роботі. Це своїм колегам демонстрував Білинський Т.Т. вчитель історії Гординянської СЗШ І-ІІ ст. у доповіді. Та провів майстер-клас «Володимир Мономах - найвідоміша постать в історії України».

Зважаючи на основну вимогу стандартів освіти – реалізація компетентнісного підходу до навчання, надавати перевагу навчанню дітей учитися… проектна технологія завжди актуальна.

Ця технологія чи метод подобається через те, що він легко інтегрується у традиційне навчання, але поряд з тим – може інтегрувати в собі інноваційне навчання.

Проект навчить учнів: «Навчитися пізнавати, навчитися робити, навчитися жити разом, навчитися жити.