ДЕНЬ МАТЕРІ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

Дата: 12.05.2023 16:22

Мама — найрідніша людина у житті кожного з нас. Вона перебуває поряд під час всіх найважливіших подій в житті, навчає нас першим словам, крокам та іншим навичкам. Не дарма у світі створили особливе свято для вшанування мами — День матері.

В Україні його традиційно святкують в другу неділю травня. В цей день прийнято не лише дарувати подарунки своїм матерям, але й приходити до них у гості, вітати за допомогою листівок та теплих слів. В День матері діти показують найріднішим людям свою повагу і любов. На її честь пишуть вірші, складають пісні, дарують подарунки і несуть букети свіжих квітів.

З такими дарунками на передодні свята Матері учні закладів освіти Новокалинівської ТГ вітали своїх найдорожчих у світі Матусь!

Всім українським мамам, які попри безжальність ворогів народжують нових українців, Мами, які в найжахливіших умовах стають для своїх дітей справжнім щитом! Які навіть серед темної ночі випромінюють світло, що не згасити , діти  сьогодні говорять ДЯКУЄМО!

Дякуємо Вам, наші любі, дорогі Матері, з святом усіх!!!

Новокалинівський ліцей, учні 3-х класів Новокалинівського ліцею,

Пинянська гімназія, Гординянська гімназія, Бабинська гімназія, Корналовицька гімназія, Дублянська гімназія,

ЗДО"Сонечко м.Новий Калинів "Лисенятко""Совенятко", "Слоненя".

ЗДО"Ранок" смт.Дубляни,

дошкільний підрозділ Гординянської гімназії,