Участь в турнірі з пляжного волейболу ,,Відкритий кубок Києва ім. Ю.Затворницького"

Дата: 11.09.2017 16:22

8-10 вересня 2017 ролку в м. Києві відбувся міжнародний турнір з пляжного волейболу ,,Відкритий кубок Києва ім. Ю.Затворницького". Традиційно в ньому взяли участь юні волейболістки з м. Нового Калинова, які до речі, за підтримки міської ради, цього сезону  відіграли всі тури юнацького чемпіонату України. Змагання в Києві є найбільш масовим спортивним заходом з ігрових видів спорту  в Україні, де самих учасників більше п'ятисот. Сам турнір має більш фестивальний формат, де не тільки важлива спортивна складова, але й спілкування між учасниками, тренерами, батьками спортсменів. Також підводяться підсумки минулого сезону та складаються плани на майбутній. Честь Нового Калинова захищали Стебельська Вікторія, Ванівська Вероніка, Попик Оксана, Тюбай Анастасія, Нинич Віка та Карпюк Настя. По ходу змагань наші дівчата зустрічались і перемогли команди Києва, Миколаєва, Одеси та друзів-земляків зі Стрия. З хорошим настроєм наша команда завершила сезон 2017 року і розпочинає підготовку до майбутнього.