Шістнадцятий радіодиктант «Національної єдності» до Дня української писемності та мови

Дата: 09.11.2016 16:23

9 листопада 2016року учні Новокалинівського НВК охоче взяли участь  у радіодиктанті  «Національної єдності» до Дня української писемності та мови.Акція мала на меті об’єднати всіх небайдужих навколо українського слова. Об 11:00 на Першому каналі Українського радіо було розпочато  радіопрограму, присвячену акції: йшлося  про історію радіодиктанту, його учасників, умови написання, а об 11:30 прозвучав  власне текст.

Українське радіо запрошуволо усіх охочих не лише долучитися та написати диктант, а й стати своєрідними співорганізаторами акції: створити свій власний осередок диктанту – зібратися родиною, колективом чи організувати написання за місцем роботи чи навчання, адже мета акції – не перевірка грамотності, а єднання!

Учні були одягнуті у вишиванки, що підкреслювало  любов до рідного краю, та рідної мови, а також і продемонстрували свою єдність.