Регіональний форум "Позашкільна освіта та культурно-освітній простір в громаді"

Дата: 17.10.2019 16:25

17-18 жовтня 2019 р. у смт. Солонне Дніпропетровської області проходить ІІІ-й регіональний форум «Позашкільна освіта та культурно-освітній простір в громаді», у якому бере участь начальник відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської ОТГ Алла Ковталюк.

Метою форуму є експертні обговорення актуальних викликів пов'язаних з цим процесом, шляхів їх вирішення, обмін досвідом Швеції, Польщі та України, визначення заходів необхідних для впровадження якісних змін в управлінні освітою.

Для участі в роботі Форуму запрошені кращі експерти-практики з числа керівників органів управління освітою і директорів шкіл громад і малих міст з усіх регіонів України готових поділитися практичним досвідом своєї громади з відповідної тематики.