Математичний квест “Марафон” в Корналовицькому НВК.

Дата: 13.11.2019 16:27

Сьогодні в нашій школі вирували баталії справжнього  змагання, суперництва, бажання стати переможцем на кращу логіку, кмітливість та знання математики між командою дівчаток “Всезнайки” і хлопчиків “Розумники”.  Галина Василівна Ковальчук провела математичний квест “Марафон” серед учнів 5-7 класів. Розв’язок завдання з математики мав підказку, котра базувалася на знаннях української мови. Таким чином учні мали можливість повторити знання українського алфавіту та порядок розташування букв у ньому.

Учасники квесту були максимально зосереджені і в емоційному і розумовому плані. Вони стали командою ініціативною, наполегливою та цілеспрямованою. Більшу кмітливість проявили хлопчики з команди “Розумники”, вони першими виконали завдання і прийшли до фінішу — в кабінет директорки школи. В нагороду отримали Грамоту і солодощі для подальшої мотивації вчитися і мати глибокі та ґрунтовні знання.