Атестація педагогічних працівників

Дата: 04.04.2022 17:28

4 квітня 2022 року, завершила роботу атестаційна комісія || рівня відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради.

Успішно пройшли атестацію 21 педагогічних працівники закладів освіти Новокалинівської ТГ.

Представники закладів загальної середньої освіти мали можливість прозвітувати про свою педагогічну діяльність за останні п'ять років. Адже під час атестації розглядається навчальна, організаційна, методична та виховна спектри роботи вчителів.

Під час засідання розглянуто питання:

1) присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» - 4 педпрацівники;

2) на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» - 14 педагогічних працівники;

3) на присвоєння педагогічних звань «старший вчитель»- 1 педпрацівник;

4)на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель» - 4 педпрацівники;

5)на встановлення 11 тарифного розряду - 1 вихователь;

6)на відповідність займаній посаді - 2 заступники директора з навчально- виховної роботи.

Вітаємо педагогів з успішним проходженням атестації.