2 лютого — День захисту водно-болотних угідь

Дата: 02.02.2021 16:30

Вже традиційно в Корналовицькому НВК 2 лютого проводиться відзначення Міжнародного Дня захисту водно-болотних угідь. Формування наукового світобачення навколишнього світу в учнів, екологічного мислення та бережного ставлення до природи — це наскрізні змістові лінії в навчально-виховній роботі  вчительки біології та хімії Ярослави Гарасим.

Сьогодні вона з учнями 5-7 класів провела заняття-пошук відповідей на запитання про важливість води в житті рослинного і тваринного світу, про наслідки бездумного осушення боліт не тільки втрати екологічного середовища існування фауни і флори боліт та водойм, але й для зміни клімату на планеті.

Цікава подорож болотами країни, зустріч з рідкісними рослинами і тваринами відбувалася  через використання презентації та яскравих ілюстрацій. У підсумку учні сказали — ХАЙ ЖИВУТЬ БОЛОТА!