Відкритий урок з фізики у Гординянській СЗШ

Дата: 10.12.2020 16:30

10  грудня 2020 року  в Гординянській СЗШ І-ІІ ст. вчителем фізики Вірою Петречко  у 9 класі проведено відкритий урок на тему «Світлові явища». Віра Миколаївна гармонійно пов’язала знання учнів з попередньо вивченими темами у виконанні різноманітних вправ. Дев’ятикласники активно змагалися у розгадуванні кросвордів, розв’язуванні кількісних і якісних задач, виконанні інтерактивних вправ «Виправ помилки», «Мікрофон» та «Ерудит». Капітани команд представили свої презентації «Оптичні прилади та їх застосування» і « Кольори в спектрі видимого світла» під час яких змістовно обґрунтували властивості світла. Підсумком уроку стало пошуково-творче завдання «Музична пауза», яке дала змогу краще засвоїти вивчений матеріал. На урок було запрошено вчителів Гординянської школи та директора Корналовицького НВК Галину Ковальчук Галину, яка похвалила учнів за наполегливу працю до вивчення предмету.