«Олімпійський тиждень»

Дата: 17.09.2017 16:30

День фізичної культури і спорту — свято України. Відзначається щорічно у другу суботу вересня. Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт.

З 11.09.2017 по 15.09.2017 у навчальних закладах Новокалинівської ОТГ пройшов Олімпійський тиждень.

Протягом тижня у Новокалинівському НВК вчителі фізичної культури Янушевич О.М., Гінка М.С., Канюк В.С. організували та провели наступні заходи:

спортивні розваги "Веселі старти"- 5 кл.

змагання ,,Старти надій" – 6-7 кл.

презентація історії Олімпійських ігор - 9 кл.

змагання з армреслінгу серед учнів 10-11 класів.

змагання з міні-волейболу серед учнів гуртка з волейболу.

У Корналовицькому НВК вчителем фізичної культури Фурдином С.М. було організовано та проведено такі заходи:

З учнями 5-9 класів проведено «Олімпійський урок» уроки проведено у нетрадиційній формі, частково у класі та на природі. Відбулись змагання з волейболу між учнями 7-9 класів, легкоатлетична естафета між учнями 5-7 класів. У п’ятницю проведено підсумок тижня фізичної культури і кубок з фут залу.

У Гординянській СЗШ І –ІІ ст. у запланованих заходах успішно реалізувались навчальні, пізнавальні та виховні цілі. Вчитель фізкультури Хома М.Б. ознайомив школярів з історією започаткування Олімпійських ігор та його символікою.

У рамках Тижня проведено змагання:

- шашки між учнями 7-9 кл.
- естафети між 5-6 кл.

- біг 60 м. 8-9 кл.