В Новокалинівській ОТГ відбулися урочистості з нагоди Дня вчителя

Дата: 29.09.2017 16:40

Сьогодні в приміщені народного дому м. Новий Калинів, відбувся святковий концерт з нагоди Дня вчителя. З вітальними словами виступили, міський голова Юзвяк Богдан Осипович та начальник відділу освіти, молоді та спорту Ковталюк Алла Василівна, які привітали вчителів з професійним святом, побажали плідної праці на ниві виховання молодого покоління.

У рамках святкування, за професійну майстерність, вагомі досягнення в роботі, міський голова відзначив почесними грамотами кращих освітян.

Уже другий рік у нашій громаді склалася традиція запрошувати ветеранів педагогічної праці, яким Богдан Осипович вручив грошову винагороду та висловив глибоку вдячність за самовіддане служіння високим ідеалам просвітництва.

Концерт відвідали вчителі та вихователі, які приймали теплі слова пошани і подяки, а святковий настрій дарували дошкільнята та учні Гординянської СЗШ І-ІІ ст., Новокалинівського та Корналовицького НВК, які підготували для улюблених вчителів музичні та танцювальні номери.

Тож хочемо побажати всім працівникам освіти

Щастя і здоров'я міцного!

Учнів вдячних!

Чистих світанків,