Методичне засідання шкільних бібліотекарів

Дата: 08.12.2016 16:42

8 грудня відбулось ІІ засідання шкільних бібліотекарів Новокалинівської ОТГ.  Проблема над якою працює методичне  об'єднання " Роль  шкільної бібліотеки в підвищенні  рівня навчально-виховного процесу у світлі сучасних вимог".

Про  "Основні завдання роботи шкільної бібліотеки" доповіла Шестерина З.С. шкільний бібліотекар Новокалинівського НВК.

"Форми та методи роботи шкільної бібліотеки " розкрила у своїй презентації Буньо Т.В. шкільний бібліотекар Корналовицького НВК.

Кожен бібліотекар презентував портфоліо своєї шкільної бібліотеки та роботи у ній. У підсумку обговорили  питання про  участь у Всеукраїнському конкурсі  "Шкільна бібліотека 2017". На засіданні присутніми були: Ванівська Г.В. - провідний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради та Олеярчик О.С ЗДМР НовокалинівськогоНВК.