Турнір з міні-футболу

Дата: 12.03.2018 16:48

Цьогорічний березень вкотре дав шанс юним футболістам проявити себе у турнірі з міні-футболу з нагоди вшанування пам’яті багаторічного директора Гординянської СЗШ І-ІІ ступенів Береського Й.С. .

Традиційно зустрілись команди Новокалинівського, Корналовицького НВК, Чернихівської, Гординянської СЗШ І-ІІ ступенів. Із вітальними словами до присутніх звернулись староста с.Гординя Возняк М.М. та директор школи Совінський І.М.

Турнір пройшов у дружній, сповненій спортивного суперництва, атмосфері. За результатами зустрічей між учасниками у напруженому протистоянні перше місце посіла команда Новокалинівського НВК, друге місце – Гординянської СЗШ І-ІІ ступенів, третє місце – Чернихівської СЗШ І-ІІ ступенів, четверте місце – Корналовицького НВК.

Завершився турнір врученням призових статуеток та грамот.