Урок мужності присвячений Дню Збройних Сил України

Дата: 06.12.2017 16:51

З метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в підростаючого покоління 4 грудня 2017 року в стінах Новокалинівського НВК було проведено урок мужності, який присвячений Дню Збройних Сил України.

Для учнів 9-11-их класів цей урок провів військовослужбовець-авіатор військової частини А3913 м. Новий Калинів полковник Гада Іван Миколайович, який розпочав свій урок із інформації про вищі військові навчальні заклади України. Також, діти мали змогу переглянути фільм про створення військової частини у місті Новий Калинів та фільм «Нам є чим пишатись та є з кого брати приклад»

По завершенню уроку, директор школи Бобак О. Б., подякувала військовослужбовцям та привітала усіх присутніх із святом «Введення в храм Пресвятої Богородиці та першої коляди». Вчителі, учні та військові разом заколядували «Нова радість стала».