Різдво колядує добром під вікном

Дата: 27.01.2017 16:54

У Новокалинівському НВК відбувся конкурс колядок і щедрівок "Різдво колядує добром під вікном - 2017" серед учнів 5 -8 класів . Цього року це перший конкурс-огляд  серед учнівських класних колективів організований педагогом організатором Скальським В.Б., активними були і класні керівники, які доклали теж зусиль у підготовці виступу свого класу.

Із плином часу нащадки забувають традиції своїх пращурів. Але  таким чином ми не  забуде свою історію та звичаї предків. На сучасному етапі розвитку нашого суспільства починають якоюсь мірою відроджуватися деякі народні святкові звичаї. Навіть якщо на перший погляд у них немає нічого особливого, залучившись до таїнств, кожна людина відчуває, що від них віє магією рідної землі.