Знаємо свої права, виконуємо свої обов’язки!

Дата: 11.10.2017 16:56

11 жовтня 2017 року в Новокалинівському НВК відбулася зустріч з інспектором з ювенального сектору превенції патрульної поліції, Самбірського відділу поліції головного управління національної поліції у Львівській області, лейтенантом поліції Кусень Мартою Ярославівною та начальником відділу запобігання дитячої безпритульності, бездоглядності та профілактики праворушень серед дітей служби у справах дітей Самбірської РДГ Білас Н.Б, представником міського центру соціальної служби сім'ї дітей та молоді Горун О.В. Також були присутні директор НВК Бобак О.Б., практичний психолог Коркішко Г.М., соціальний педагог Гриб Г.М. та вчитель з основ здоров’я Романів Г.Я.

Під час зустрічі обговорювались ряд питань та тем:

1.«Профілактика та запобігання дитячої бездоглядності».

2. «Запобігання алкоголізму та тютюнопаління серед учнівської молоді».

3. «Ознайомлення учнів школи з Всеукраїнським рейдом «Урок», щодо профілактики правопорушень і злочинів серед учнів школи».

Учні 6 -10 класів брали активну участь в обговоренні даних тем.