Чорнобиль...Як все було

Дата: 26.04.2021 16:58

26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. «Чорнобиль» - слово, яке у кожного українця викликає сильні емоції. Сьогодні виповнюється 35 років з  дня найстрашнішої за наслідками катастрофи минулого тисячоліття. Чотири букви – ЧАЕС – стали символом трагедії, яка доторкнулася до мільйонів людей, накрила їх крилом безжалісної радіації, перетворюючи свої жертви в безпомічних людей.

Чорнобиль... Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно це слово полум’янітиме чорним вогнищем скорботи. Сьогодні з нагоди вшанування цієї події бібліотекар Зоряна Шестерина  та педагог-організатор Василь  Скальський  у шкільній бібліотеці  провели інформаційну хвилинку "Гіркий полин Чорнобиля", ознайомили дітей з книжковою виставкою "Пам'ятаємо! Шануємо! Вклоняємося!", разом з учнями  переглянули  відео-фільми "16 маловідомих  фактів про Чорнобиль" , "Чорнобиль. Як все було", а також завітали в гості у садок і до молодших школярів для  перегляду відео-казки "Атом і таємниця атома", "Місто Привид". Учні з великим захопленням переглянули відео-казки і дізнались про події, які відбулись 35 років тому.