Освітні заклади отримали спортивний інвентар від UNICEF

Дата: 30.08.2023 17:22

Сьогодні, 30 серпня, відділ освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради отримав 3 набори із сучасним спортивним інвентарем для закладів загальної середньої освіти нашої громади (Новокалинівський ліцей, Бабинська гімназія, Дублянська гімназія). Проєкт реалізує Tech StartUp School за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Кожен набір складається зі спорядження, яке призначене для занять різними видами спорту: футболу, баскетболу, волейболу, шашок. Набори м’ячів, волейбольна сітка, скакалки, різний інвентар для активних ігор та багато іншого приладдя тепер слугуватиме для дозвілля школярів чи то на уроках фізичної культури, чи то просто під час проведення інтерактивних занять.

Висловлюємо слова вдячності представникам Дитячого фонду UNICEF та команді Tech StartUp School за наданий інвентар, сподіваємось на подальшу підтримку та співпрацю.