ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРИБИРАННЯ “WORLD CLEANUP DAY” 2023

Дата: 11.09.2023 11:22

Дорога освітянська родино!

16 вересня відзначається ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРИБИРАННЯ “WORLD CLEANUP DAY” 2023.

Цього року акція відбувається під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!»

Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Дата: 16 вересня ( або на передодні) кожен ЗЗСО обере сам.

Місце: Оберіть будь-яке місце в Новокалинівській територіальній громаді, яке ви вважаєте потребуючим прибирання.

Ця подія надає можливість кожному з нас внести свій власний внесок у чистоту та привабливість нашої громади.

Також ЗАКЛИКАЄМО дотримуватись правил безпеки, не збиратися великою кількістю людей та в разі сигналу тривоги спуститися в укриття.

Не забудьте також поділитися вашими зусиллями та фотографіями у соціальних мережах, використовуючи хештеги:

#ВсесвітнійДеньПрибирання #побачивприбери

Разом ми здатні на більше!