«Замість квітів - кошти ЗСУ»

Дата: 11.09.2023 12:05

Цьогоріч у закладах освіти Новокалинівської ТГ на святі 1-го вересня відбулася надзвичайно важлива та актуальна акція - акція на допомогу Збройним Силам України «Замість квітів - кошти ЗСУ».

Учні, батьки, гості свята та всі охочі разом виявили велике згуртування, аби зібрати кошти для підтримки тих, хто кожного дня стоїть на захисті нашої країни.

Завдяки цій неймовірній спільній роботі вдалося зібрати:

Новокалинівський ліцей - 5530 грн. кошти спрямували на рахунок Національного банку України на підтримку ЗСУ. Бабинська гімназія - 9500 грн. та Корналовицька гімназія - 1770 грн. передали кошти благодійній організації «Твори добрі справи».

Дублянська гімназія зібрали 11626 грн., долучились до придбання терміналу STARLINK для військового із смт. Дублян.

гімназія перерахували кошти у сумі 1700 грн. фонду Сергія Притули.

Містковицька гімназія - 1435 грн. у благодійну організацію «Опір САМБІР».

Учні Гординянської гімназії на святковій лінійці провели акцію «Смаколики для ЗСУ» та через БО «Твори добрі справи у співпраці з Nova Poshta Humanitarian відправив солодощі для військового односельчанина .

Ця акція є чудовим прикладом того, які важливі справи ми можемо робити, коли об'єднуємося. Нехай ця акція буде нагадуванням про важливість підтримки, допомоги та вдячності нашим ЗСУ.