Всесвітній день прибирання 2023

Дата: 18.09.2023 14:42

Учнівська молодь та педагоги закладів освіти Новокалинівська територіальна громада обʼєднавши зусилля долучились до всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» 2023.

Цього року акція відбулась під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».

Прибрано прилеглі території закладів освіти та клумби. Окультурено могили Січових Стрільців та воякам УПА.

Для збереження екології від забруднення учні зібрали відпрацьовані батарейки для їх подальшої утилізації, а також металеві бляшанки та старі свічки з яких в подальшому будуть виготовлені окопні свічки.

Екологічне майбутнє України залежить від наших дій сьогодні. Тому дуже важливо привчати наших дітей до чистоти та організації процесу прибирання.

Тільки в єдності наше небо буде мирним, а Україна чистою.

#worldcleanupdayua