A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та cпорту Новокалинівської міської ради

Методичне обʼєднання вихователів ЗДО та дошкільних підрозділів ЗЗСО Новокалинівської ТГ

Дата: 05.10.2023 22:03
Кількість переглядів: 38

2 жовтня 2023 року, на базі ЗДО «Ранок» смт. Дубляни, відбулося засідання методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів ЗЗСО Новокалинівської територіальної громади, який організувала вихователь-методист ЗДО «Ранок» Анна Стебельська.
  До присутніх гостей звернулась директор дошкільної установи Марія Дуневич, наголосивши що даний захід приурочений славетним святам: День захисників і захисниць України,  День  українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.
Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації. Особлива увага зустрічі приділялася одному із провідних напрямів діяльності ЗДО у 2023/2024 н.р. - патріотичне виховання.  
Вихователь Бережницька Н.Й. виступила із презентацією «Продовження роботи з національно-патріотичного виховання дошкільників через долучення до цінностей національної культури свого народу» та поділилася своїм досвідом роботи  з  організації  різних форм роботи з дітьми з даного напрямку. 
Вихователь Городиська І. З.  цікаво, емоційно та яскраво продемонструвала Козацькі розваги «Козацькому роду нема переводу» проведених з вихованцями старшої групи, яких посвятили у козачата. 
Вихователь Вайда Л.І. провела майстер-клас «Виготовлення патріотичного оберега для воїна - захисника». 
Саме у дошкільному віці через систему роботи з патріотичного виховання у закладах дошкільної освіти формується свідома любов та повага до рідної мови, природи, традицій, до Батьківщини.
Зустріч пройшла у теплій, позитивній атмосфері, присутні мали змогу бути активними учасниками засідання ділилися власними думками, досвідом роботи. 


 « повернутися

Вхід для адміністратора