Щодо обстеження закладів освіти

Дата: 15.08.2022 17:05

Заклади освіти Новокалинівської ТГ готуються до початку нового навчального року в умовах воєнного стану.

15 серпня 2022року відбувся комісійний об’їзд щодо обстеження готовності закладів освіти Новокалинівської міської ради до нового 2022/2023 навчального року. До складу комісії входили: Микола Гацько – провідний інспектор відділу профілактичної роботи Самбірського районного управління ГУ ДСНС України у Львівській області, Ярослав Катинський – заступник начальника Самбірського відділу Самбірського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, Ольга Пукаляк – начальник сектору ювенальної превенції Самбірського районного відділу поліції ГУНП у Львівській обл. та представники відділу освіти, молоді та спорту.

За підсумками об’їзду два заклади освіти мають власні укриття, кілька установ не мають їх, але вони є поруч – туди переміщатимуться в разі тривог. Крім цього, під час об’їзду прискіпливо оглянуті навчальні класи, харчоблоки, їдальні, котельні, спортивні і актові зали, приміщення і території закладів. Також, перевірено стан протипожежної та електробезпеки. В процесі роботи узгоджувалися питання підготовки до осінньо-зимового опалювального періоду.