Ми на показі моди

Дата: 20.11.2020 17:05

Тема цього тижня зацікавить абсолютно всіх малят — це тема «МОДА», адже кожний прагне вдягатися гарно. Тож ми  обговорювали з дітьми, як варто обирати одяг, на що  звертати увагу, коли це робимо, а також здійснювали мандрівку в минуле, щоб дізнатися, як зміни в суспільстві впливають на одяг. Протягом тижня учні 1 класу  Корналовицького НВК  також з’ясовували з малятами, що про нас розповідає одяг, чи може бути одяг одночасно зручним, теплим і модним. Діти пробували змоделювати сучасний одяг для лялечки, ведмежаток, Попелюшки. Також пильніше, ніж зазвичай, придивлялися до одягу людей на вулиці та з’ясовували, у чому відмінність моди для дорослих, підлітків і малят. Чудовим підсумком тижня  стало дефіле в сучасному зручному одязі, який личить маленьким школярам.