Відкриття дошкільного навчального закладу в с. Гординя

Дата: 13.12.2017 17:05

13 грудня 2017 року жителі села Гординя Новокалинівської ОТГ чекали з особливим нетерпінням. Здійснилась мрія багатьох сімей, адже тепер 24 малюки матимуть змогу відвідувати дитячий садочок. Це довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків.

Розділити радість з мешканцями громади та привітати їх з чудовою подією завітали: депутат Верховної Ради України Дубневич Я.В., депутат Львівської обласної ради Домчак О.І., голова Новокалинівської міської ради Юзвяк Б.О.,секретар міської ради Каркач Я.І., перший заступник міського голови Чулик О.В., начальник відділу освіти, молоді та спорту Ковталюк А.В.

Після традиційного перерізання символічної стрічки, як годиться, гостей хлібом-сіллю запросили у дошкільний заклад. Маленькі вихованці потішили присутніх коротеньким віршованим вітаннями та щирими дитячими посмішками. Після привітань гостей, які вручили дітворі чимало подарунків, відбулося освячення дитячого садочку, яке очолив настоятель місцевого храму священик Олег Губик.

На завершення, директор школи Совінський І.М.,староста села Возняк М.М., батьки та мешканці громади дякували голові Новокалинівської об’єднаної територіальної громади Юзвяк Б.О. за великі зусилля, які він приклав для відкриття нового дошкільного навчального закладу.

???????