Відділ освіти, молоді та cпорту Новокалинівської міської ради

X-традиційна спартакіада ім. Ярослава Хомина

Дата: 14.02.2017 17:13
Кількість переглядів: 13

X-традиційна спартакіада ім. Ярослава Хомина 11 лютого 2017 року в м. Новий Калинів на базі Новокалинівського НВК проведена ювілейна X-традиційна спартакіада Самбірщини серед місцевих рад імені Ярослава Хомина. В програму Спартакіади входили змагання з 7 видів спорту, а саме волейболу, шахів, шашків, настільного тенісу, перетягування линви, рукоборства та гирьового спорту. Кожне змагання – свято. Тут усе: і емоційність, і спортивна боротьба. Такі змагання проходять щорічно і залучають велику кількість учасників та глядачів. Найбільше представництво на спартакіаді мала Новокалинівська ОТГ, яка була представлена чотирма командами, з м. Новий Калинів, с. Калинів, с. Гордині та с. Корналовичі. Переможці Новокалинівської ОТГ • В інтелектуальних видах призерами стали: • Шахи 2 місце – Корсун Темофій та Корсун Роман м.Новий Калинів. • Шашки 1 місце - Захарченко Володимир с. Гординя, 2 місце - Юзьвяк Марія с. Гординя. • У тенісних поєдинках 2 місце – Задарко Дмитро с. Калинів, 3 місце – Сидорчук Віктор м. Н.Калинів. • З гирьового спору 3 місце - Скобецький Тарас с. Калинів. А найбільше пристрастей викликали волейбольні змагання. Де переможцями вкотре стала команда с. Гординя. Призери та учасники спартакіади були нагороджені грамотами, медалями та кубками. Міський голова Новокалинівської ОТГ Богдан Юзвяк вручив нашим призерам та учасникам грошову винагороду.