Зустріч дітей короткотривалої групи із Св. Миколаєм

Дата: 18.12.2017 17:13

В п’ятницю, 15 грудня 2017 року, в Новокалинівському НВК відбулося святкування Дня Святого Миколая. Діти підготовчої короткотривалої групи старанно готувалися до зустрічі із Св. Миколаєм, адже зустріли дорогого гостя з великою радістю, даруючи йому свої вміння та здобуті знання: декламували вірші, співали пісні, перевтілювались у лісових мешканців.

Найрадіснішою хвилиною для дітей було роздавання подарунків Св. Миколаєм. З невимовною радістю та притаманною дітям простотою вони підходили до святого доброчинця, щоб отримати подарунок та сфотографуватися на пам’ять.

Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.

Свято підготувала вчитель музичного мистецтва Борис Мар’яна Михайлівна.