Година спілкування до Міжнародного дня людей похилого віку «Сивина на скронях-мудрість у очах»

Дата: 30.09.2021 17:13

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

З метою вшанування осіб похилого віку 30.09.2021 року у Гординянській СЗШ I-II ст. класний керівник 5 класу Ганна Белей провела зі своїми вихованцями годину спілкування «Сивина на скронях-мудрість у очах». Учні говорили про шанобливе ставлення до літніх людей та милосердя, пригадали правила поведінки вдома, в школі, в громадських місцях.  Бажаємо усім людям похилого віку міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело поваги, наснаги й любові.