І ЕТАП ОБЛАСНОГО ФУТБОЛЬНОГО ФЕСТИВАЛЮ "ЗОЛОТИЙ КОЛОС 2023"!

Дата: 20.04.2023 17:15

20 квітня відбувся перший етап обласного футбольного фестивалю "ЗОЛОТИЙ КОЛОС 2023". Організатор змагань: Львівська обласна організація ВФСТ "Колос" ( голова Лілія Білінська), Самбірська райорганізація ВФСТ "Колос". 13 команд, понад 130 дітей Новакалинівської громади зібралися на стадіоні та майданчику с. Бабина, щоб визначити кращих для формування збірної команди Новокалиніівської ТГ.

На урочистому відкритті юних спортсменів привітали: директор Бабинської СЗШ Василь Дилин, голова методоб'єднання вчителів фіз.виховання громади Мирослава Гінка, які й проводили нагородження. Напрочуд цікаві та напружені матчі були у кожній віковій групі. Господарі поля мали потужну підтримку вболівальників.

У всіх трьох вікових категоріях переможцями стали спортсмени Новокалинівський ліцей (вчитель Мирослава Гінка) срібними призерами вихованці Дублянської гімназії ( вчитель Андрій Заяць), бронзовими учні Бабинської гімназії ( вчитель Олег Торчинович). Гідну гру демонстрували команди Пинянської гімназії( Василь Савіцький), Гординянської та Корналовицької гімназій ( вчителі фіз.вих. Михайло Хома, Оксана Богуцька).

Всі призери нагородженні кубками від Самбірської РО ВФСТ "Колос" та футбольними м'ячами від наших партнерів - проєкту ЮНІСЕФ "ПОРУЧ" ( координатор Iryna Makarevych ), який на Самбірщині реалізовує "Асоціація футболу Самбірського району".

СЛАВА ЗСУ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!! ДАЛІ БУДЕ!!!