Методичне засідання класних керівників

14 грудня 2017року на базі Новокалинівського НВК відбулось чергове методичне засідання класних керівників Новокалинівської ОТГ. На засіданні розrрито тему "Національно-патріотичне виховання як засіб формування національної свідомості учнів" доповідь підготувала класний керівник 6-а класу Новокалинівського НВК Марія Яворська "Виховання патріотизму та національної свідомості учнів шляхом використання елементів інноваційних технологій" розкрила класний керівник 9 класу Гординянської СЗШ І-ІІст. Тетяна Тимців. Василь Білас, класний керівник 6-б класу Новокалинівського НВК продемонстрував майстер-клас"Національно-патріотичне виховання як необхідний компонент громадянської позиції учнів" тема виховної години "Бій під крутами" Ознайомила з новинками фахової літератури класний керівник 7-б класу Новокалинівського НВК  Івання Масинець.